Fizik Bölümü Akademik Personel

Anabilim Dalı Adı Soyadı E-posta Dahili Akademik CV
Atom ve Moleküler Fizik Anabilim Dalı Başkanı Prof.Dr.Seda SAGDINÇ seda.sagdinc@kocaeli.edu.tr +9 (0262) 303 20 46 Ayrıntılı Bilgi
Genel Fizik Anabilim Dalı Başkanı Doç.Dr. Ersel ÖZKAZANÇ erseloz@kocaeli.edu.tr +9 (0262) 303 20 49 Ayrıntılı Bilgi
Dr.Öğr.Üyesi Ahmet Ugur KAYA ugurk@kocaeli.edu.tr +9 (0262) 303 20 65 Ayrıntılı Bilgi
Araş.Gör.Dr. Esra ÖZTÜRK esra.ozturk@kocaeli.edu.tr +9 (0262) 303 20 87 Ayrıntılı Bilgi
Araş.Gör. Ilknur Baldan ilknur.baldan@kocaeli.edu.tr +9 (0262) 303 20 91 Ayrıntılı Bilgi
Katı Hal Fiziği Anabilim Dalı Başkanı Prof.Dr. Erdogan TARCAN erdogan.tarcan@kocaeli.edu.tr +9 (0262) 303 20 48 Ayrıntılı Bilgi
Prof.Dr. H Yüksel GÜNEY yukselg@kocaeli.edu.tr +9 (0262) 303 20 68 Ayrıntılı Bilgi
Doç.Dr. Timur CANEL tcanel@kocaeli. edu.tr +9 (0262) 303 20 65 Ayrıntılı Bilgi
Araş.Gör. Asuman CENGIZ asuman.cengiz@kocaeli.edu.tr +9 (0262) 303 20 90 Ayrıntılı Bilgi
Matematiksel Fizik Anabilim Dalı Başkanı Dr.Öğr.Üyesi Oktay CEBECIOGLU ocebeciogIu@kocaeli.edu.tr +9 (0262) 303 20 45 Ayrıntılı Bilgi
Nükleer Fizik Anabilim Dalı Başkanı Prof.Dr. Nalan ÖZKAN GÜRAY nozkan@kocaeli.edu.tr +9 (0262) 303 20 70 Ayrıntılı Bilgi
Doç.Dr. Recep Taygun GÜRAY tguray@kocaeli.edu.tr +9 (0262) 303 20 69 Ayrıntılı Bilgi
Araş.Gör.Dr. Caner YALÇIN caner.yalcin@kocaeli.edu.tr +9 (0262) 303 20 71 Ayrıntılı Bilgi
Yüksek Enerji ve Plazma Fiziği Anabilim Dalı Başkanı Prof.Dr. Arif DEMIR arifd@kocaeli.edu.tr +9 (0262) 303 20 72 Ayrıntılı Bilgi
Prof.Dr. Elif KAÇAR elifk@kocaeli.edu.tr +9 (0262) 303 20 67 Ayrıntılı Bilgi
Prof.Dr. Elşen VELİ elsen@kocaeli.edu.tr +9 (0262) 303 20 41 Ayrıntılı Bilgi
Doç.Dr. Hayriye SUNDU PAMUK hayriye.sundu@kocaeli.edu.tr +9 (0262) 303 20 66 Ayrıntılı Bilgi
Doç.Dr. Jale SÜNGÜ jyilmazkaya@kocaeli.edu.tr +9 (0262) 303 20 47 Ayrıntılı Bilgi
Doç.Dr. Melahat BAYAR melahat.bayar@kocaeli.edu.tr +9 (0262) 303 20 42 Ayrıntılı Bilgi
Dr.Öğr.Üyesi Necla KENAR necla@kocaeli.edu.tr +9 (0262) 303 20 66 Ayrıntılı Bilgi
Araş.Gör.Dr. Idris Candan idris.candan@kocaeli.edu.tr +9 (0262) 303 20 88 Ayrıntılı Bilgi

Demo Settings
Header Colors
Navigation Colors
Footer Colors